-14% i Darmowa Dostawa jeszcze tylko

Jaki podkład pod panele?

Panele laminowane układa się na pływająco, tzn. na podkładzie. Dobrze dobrany podkład zapewni właściwą pracę i wygląd paneli laminowanych oraz dobrą izolację termiczną i akustyczną. 

Jak dobrać podkład pod panele?

Przy wyborze podkładu należy kierować się jego właściwościami. Wszystkie podkłady Quick-Step są łatwe w montażu, zapewniają stabilną podstawę podłogi laminowanej a dzięki zintegrowaniu z folią zyskujesz gwarancję zabezpieczenia przed wilgocią od podłoża. 

Co proponuje Quick-Step?

  • Podkład Silent Walk jest podkładem kwarcowym. Ma najniższy opór cieplny więc będzie najlepszym wyborem dla podłóg z ogrzewaniem i chłodzeniem. Świetnie redukuje hałas, nawet do 30% dźwięków odbitych. Zachowuje swoje właściwości nawet w pomieszczeniach z których często korzystamy np. w korytarzu czy salonie. Grubość podkładu to 2mm, rolka 7m2
  • Podkład Basic Plus jest produktem lekkim, właściwym dla mniej użytkowanych pomieszczeń. Nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Grubość podkładu to 2mm, rolka 15m2
  • Podkład Unisound również może być stosowany na ogrzewanie podłogowe, Podkład o grubości 2 mm, w rolkach po 15m2. Dedykowany pod duże natężenie ruchu.
  • Podkład TransitSound idealny do mieszkań w blokach oraz na wyższe piętra w domu. Cechuje się dobrym tłumieniem dźwięków transmitowanych między piętrami. Podkład o grubości 2mm, pakowany w rolkach po 15m2.
  • Podkład Thermolevel to jedyny podkład z firmy Quick-Step którego nie należy układać na ogrzewaniu podłogowym. Wyróżnia go grubość 5mm, dzięki temu stanowi dodatkową izolację oraz niweluje nierówności podłoża. Pakowany w rolkach po 9m2.
Wybierając podłogę laminowaną warto więc skupić się także na doborze właściwego podkładu. Opcje zaprezentowane przez Quick-Step znajdują zastosowanie dla każdych domowych warunków. Ich funkcjonalność świetnie łączy się z pięknem podłóg laminowanych tworząc duet na długie lata użytkowania.
Quick-Step

Basic Plus

Quick-Step

Silent Walk

Quick-Step

Unisound

Quick-Step

TransitSound

Quick-Step

Thermolevel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Subskybuj newsletter, otrzymaj kupon rabatowy i bądż na bieżąco!

Montaż

Na terenie całego podkarpacia możliwy zakup podłóg wraz z montażem

Wysyłka do 24h

Produkty, które są u nas na magazynie wysyłamy do 24h w dni robocze

14 Dni na Zwrot

Rozmyśliłeś się? Coś poszło nie tak? Do 14 dni bezproblemowo możesz zwrócić towar

Darmowa Wysyłka

Od 5000 zł na terenie całego kraju lub 50km od Rzeszowa dla podłóg, które mamy na stanie

VENIDESIGN

Szukasz odpowiedniej podłogi??

Zadzwoń i sprawdź czy możemy Ci pomóc

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z opłatą przewidzianą przez operatora sieci komórkowej wg aktualnego cennika

Zamów Darmową Konsultację

Odbierz prezent