Wyświetlanie 1–16 z 747 wyników

Powstała w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku belgijska spółka UNILIN trwale zrewolucjonizowała gospodarcze podejście do paneli podłogowych. Początkiem tej rewolty było stworzenie marki Quick-step, której przyświecały idee wytrzymałości podłogi oraz bardzo prostego montażu.Quickstep jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek paneli podłogowych. Posiada bardzo zróżnicowaną ofertę wodoodpornych podłóg winylowych, drewnianych oraz laminowanych. Wykorzystuje niezwykle funkcjonalne metody montażu, Uniclic oraz Uniclic Multifit, które pozwalają szybko zamontować podłogę bez używania kleju.
Do produkcji podłóg Quickstep wykorzystywane jest drewno oraz materiały syntetyczne, a faktura na powierzchni desek jest zbliżona do naturalnego wzoru drewna, co podnosi walory estetyczne podłogi.

Sukces firmy polegał na wysokiej jakości alternatywie dla paneli drewnianych, której fenomen szybko oparł się na innowacyjnych ulepszeniach produktu. Wyjątkowe panele laminowane Quick-step charakteryzują się umieszczeniem w nich płyty wiórowej o dużej gęstości, co w efekcie gwarantuje dużą wytrzymałość, stabilność i odporność na wilgoć.

UNILIN to przede wszystkim nowatorskie podejście do tworzonych produktów, nieustanne ulepszanie ich oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Wśród pionierskich projektów oznaczonych patentem znajduje się:

nowoczesny system zatrzaskowy Uniclick Quick-step eliminujący z procesu montażu podłogi użycie kleju, a także jego rozwinięcie Uniclic Multilift,
obecny standard wśród paneli, czyli V-fuga, którego eleganckie frezowanie pozwala zaadaptować najlepsze cechy podłogi drewnianej do nowoczesnego rozwiązania paneli laminowanych,
zastosowanie naturalnie dopasowanej faktury powierzchni do wyglądu usłojenia, które jeszcze bardziej upodabniają laminat do naturalnej podłogi drewnianej i wzbogacają estetycznie każde wnętrze,
warstwa antystatyczna użyta przy produkcji wszystkich paneli laminowanych wychodzących pod flagą Quick-step,
niedawno stworzona wodoodporna podłoga laminowana, która nie wymaga żadnych dodatkowych powłok zabezpieczających.
Wszystkie panele od Quick-step to aranżacyjne rozwiązania, które łączą gwarancję jakości z estetyką naturalnego drewna. Wartość produktów spółki UNILIN wzmacnia wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji paneli laminowanych, co przedstawia firmę jako pełny autorytet na rynku. Uniwersalny projekt techniczny sprawia, że panel laminowany Quick-step można zastosować w każdej przestrzeni: doskonale sprawdzi się w salonach, pokojach sypialnych, ale także w kuchniach, łazienkach, werandach i na klatkach schodowych.

Podkład Gratis
Wysyłka do 24h
Podkład Gratis
-5%
Podkład Gratis
-5%
Podkład Gratis
-10%
Podkład Gratis
Wysyłka do 24h
Podkład Gratis
Wysyłka do 24h
Podkład Gratis
Wysyłka do 24h
-10%

© Venidesign | Wykonanie adjoy.pl