Venifloor – to firma zajmująca się produkcją polskich podłóg. W swoim asortymencie
posiada panele drewniane, które idealnie nadają się do zastosowania w
pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Venifloor to podłogi bardzo twarde i
odporne na uszkodzenia mechaniczne podłogi wykonane z drewna. Polską markę
wyróżnia doskonała jakość, która została potwierdzona przez liczne nagrody i
wyróżnienia takie jak złoty medal, dobra marka, czy laur konsmuneta.
Zapraszamy do naszego sklepu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.


Venifloor to wyjątkowy na światowym rynku producent paneli podłogowych, które spełniają wyzwania stawiane przez zmieniające się warunki ekonomiczne. Każda podłoga fornirowana od Venifloor to połączenie najwyższej jakości deski drewnianej oraz paneli laminowanych PCV. Dzięki temu, panele podłogowe Venifloor przestają być zagrożeniem dla środowiska. W ostatnich latach poziom eksploatacji zasobów naturalnych drewna spowodował w nich braki oraz wywołał wzrost kosztów związanych z kupnem podłogi drewnianej.
  • Fornirowanie pozwala chronić drzewostany, jednocześnie gwarantując niskie ceny podłogi mającej ciepły charakter naturalnego drewna. Fornir jest bardzo odporny na wszelką ścieralność.
  • Podłoga Venifloor, którą w trakcie produkcji przykryto 6 warstwami wysoce odpornego lakieru UV z dodatkiem tlenku aluminium, jest jednym z najbardziej wytrzymałych i trudnych do uszkodzenia produktów opartych o naturalne drewno, co dodatkowo eliminuje problem uciążliwego oraz kosztownego cyklinowania.
  • Wysoka klasa ścieralności paneli podłogowych Venifloor w efekcie zapewnia doskonały stan Twojej podłogi przez długi czas.
  • Zachowanie prawdziwych cech deski litej sprawia, że każde wnętrze nabiera głębokiej atmosfery domowego zacisza. Regularne usłojenia, przyjazna kolorystyka oraz realny wygląd drewna ogrzeje nawet najbardziej minimalistyczne wnętrze.
Podłogi Venifloor idealnie sprawdzają się:
  • tam, gdzie zaplanowano ogrzewanie podłogowe – w nawet największych przestrzeniach domowych i nie tylko;
  • podczas montażu – panel fornirowany Venifloor to rozwiązanie, które zapewnia bardzo szybki i wygodny montaż, jakiego efektem jest długotrwała radość z eksploatacji podłogi – dzięki czemu przez wiele lat będzie cieszyć każdego swoim naturalnym urokiem;
  • podczas użytkowania w wymagających przestrzeniach – panele podłogowe Venifloor są wysoce odporne na uciążliwą wilgoć.

© Venidesign | Wykonanie adjoy.pl