NASZE SKLEPY

Rzeszów

ul. Warszawska 29
35-205 Rzeszów
Tel: 576 096 900
e-mail: biuro.rzeszow@venidesign.pl

Jarosław

ul. Zielińskiego 4
37-500 Jarosław
Tel: 663 999 291
e-mail: biuro.jaroslaw@venidesign.pl

Lubaczów

ul. Kolejowa 5
37-600 Lubaczów
Tel: 661 283 395
e-mail: biuro.lubaczow@venidesign.pl

Znajdziesz u nas

Venidesign – drzwi i podłogi Rzeszów, Jarosław, Lubaczów

Venidesign to dystrybutor wiodących producentów podłóg, drzwi i bram garażowych. Miejsce, które pozwoli Ci diametralnie odmienić swoje wnętrza w najlepszym stylu.Oferujemy ogromy wybór, najlepszą jakość, a także profesjonalne doradztwo. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta i duża elastyczność. Działamy kompleksowo – od pomysłu, przez pomoc w wyborze najlepszej opcji, aż po montaż. Wiemy, że podłogi i drzwi definiują charakter całego wnętrza, dlatego staramy się by nasze doświadczenie i współpraca z klientem zaowocowały najlepszymi możliwymi rezultatami.

Podłogi Venidesign

W swojej ofercie posiadamy najlepszych producentów podłóg drewnianych, paneli laminowanych oraz paneli winylowych, takich jak: Balterio, Classen, Korner, MoveOn, Pergo, Tarkett, Veniflor czy Quick-step.Wybór podłogi to nie jest łatwym wyzwaniem, uzależniony jest zarówno od upodobań, charakteru wnętrza jak i ceny. Podłogi drewniane z pewnością trafią w gusta fanów naturalnych, uniwersalnych, trwałych i niezawodnych materiałów. Wpiszą się w każdy styl i ocieplą każde wnętrze. Panele podłogowe to rozwiązanie idealnie wpisujące się w nowoczesne i skandynawskie wnętrza. Do wyboru tego rozwiązania przekonuje łatwość montażu oraz mnogość kolorów i wzorów. Panele laminowane to estetycznie i ekonomiczne rozwiązanie świetnie imitujące prawdziwe drewno. Panele winylowe to połączenie zaskakującego designu i wytrzymałości. Zalety tego rozwiązania i mnogość wzorów wręcz zdumiewają.Jeśli szukasz podłogi o unikalnej fakturze i wysokiej trwałości odwiedź nas stacjonarnie lub skorzystaj z zakupów w naszym sklepie internetowym. Nasze podłogi znajdą zastosowanie zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w pomieszczeniach biurowych. Różne klasy ścieralności paneli pozwolą dostosować wybór do natężenia ruchu.

Drzwi Venidesign

W ofercie Venidesign znajdują się zarówno drzwi wewnętrzne jak i zewnętrzne. Drzwi zewnętrzne są gwarancją bezpieczeństwa, zatrzymują ciepło i są wizytówką naszego domu. Drzwi wewnętrzne zapewniają nam intymność i wyciszenie. Ważne, by był estetyczne i nie uniemożliwiały naturalnego rozchodzenia się światła. Staramy się by dostępne w naszych salonach drzwi wpisywały się w najnowsze trendy i spełniały wymagania najbardziej wymagających klientów. Znajdziesz u nas drzwi zarówno drzwi klasyczne jak i drzwi loftowe/industrialne takich producentów jak DRE, Porta czy Interdoor.

Bramy garażowe

Bramy garażowe to element który pełni istotną rolę w wyglądzie całej elewacji domu. Posiadamy szeroki wybór bram garażowych segmentowych, które charakteryzują się wysoką ochroną przed włamaniem i dobrym współczynnikiem przenikania ciepła. Bramy uchylne to niezawodne rozwiązanie o prostej konstrukcji które również znajdują się w naszej ofercie.

Usługi Venidesign

Poza bogatą ofertą podłóg, drzwi i bram garażowych oferujemy również usługę montażu. Wykwalifikowani montażyści zadbają by zakupione u nas produkty zostały szybko, profesjonalnie i bezbłędnie zamontowane w Twoim wnętrzu. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – zapytaj nas o usługę montażu.