Venidesign jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się sprzedażą podłóg i paneli podłogowych różnych producentów oraz podkładów pod panele i parapetów zewnętrznych. W naszej ofercie znajdą Państwo doskonałe drewniane podłogi o unikalnej fakturze – trwałe i wyjątkowo łatwe w utrzymaniu.

Jednak Venidesign to nie tylko podłogi. To również możliwość wykonania fachowej, rzetelnej i całościowej wyceny remontu Państwa domu lub mieszkania.

Wycena remontów w Venidesign

Nasze sklepy to nie tylko miejsce, gdzie kupią Państwo najlepsze jakościowo podłogi i panele, czy skorzystają z fachowego doradztwa w tym zakresie. W Venidesign można też  zlecić wykonanie rzetelnej wyceny remontu całego domu lub mieszkania. Takiej profesjonalnej wycenie – na Państwa życzenie – mogą podlegać między innymi: okna, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, panele, deski naturalne, czy nawet podbitki dachowe.

Oferta naszego sklepu jest różnorodna, szeroka i dopasowana do indywidualnych wymagań każdego Klienta. U nas – co jest rzadkością w tej branży – skorzystają też Państwo z bezpłatnej wyceny prac.

Ponadto to Państwo zdecydują co jest niezbędne w domu – ściśle trzymamy się zaleceń Klienta, szczególnie jeśli chodzi o maksymalny założony budżet. Każdorazowo to Zleceniodawca  określa tak zwaną „półkę cenową i jakościową produktów”, a nawet może wybrać towary od konkretnego producenta. Działamy zawsze w ścisłym porozumieniu z Państwem.

Venidesign to profesjonalne doradztwo

Doradzamy Klientom na każdym etapie dokonywanego wyboru. Warto wiedzieć, że szczegółowej wycenie może podlegać każdy wybrany przez Państwa element wyposażenia czy wykończenia wnętrz – nawet tak drobny, jak listwy przypodłogowe czy listwy przysufitowe.

Dodatkowo, ceniąc Państwa czas i dbając o najwyższy komfort, oferujemy transport zakupionych materiałów. Usługa ta również może zostać ujęta w wycenie, tak aby żaden dodatkowy wydatek nie zaskoczył Państwa w końcowym etapie inwestycji.

Venidesign – zapraszamy do kontaktu w każdej sprawie związanej z remontem

Jesteśmy dyspozycyjni, elastycznie podchodzimy do każdej sprawy związanej z prowadzonym przez Państwa remontem domu czy mieszkania.

W zależności od preferowanej formy, mogą się Państwo z nami skontaktować za pośrednictwem: e – maila: … czy też telefonu: …

Zapraszamy także do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych. Podczas spotkania, szczegółowo omówimy zasady przyszłej współpracy oraz określimy warunki finansowe zlecenia, a także spodziewany okres zakończenia prac.

Warto wiedzieć, iż na każdy towar zakupionych w naszym sklepie, istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Oferujemy również szeroki wybór różnorodnych form płatności. Można u nas płacić za pomocą:

  • systemów Payu i Paypal

a także:

  • przelewem tradycyjnym
  • za pomocą płatności za pobraniem

Warto postawić na praktyczne piękno w swoim domu i razem z Venidesign zatroszczyć się o to, aby Państwa wnętrze było nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale także gustowne i urządzone ze smakiem. To wszystko gwarantuje korzystanie z profesjonalnych, wielopłaszczyznowych usług sklepu Venidesign.

Zapraszamy.