Wyświetlanie 1–16 z 143 wyników

O firmie BerryAlloc®
Firma BerryAlloc® ma w swojej ofercie szeroki zakres rozwiązań do wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, od laminatu i winylu, przez parkiety po panele ścienne. Bogata oferta produktów BerryAlloc® objęta jest bezterminową gwarancją i charakteryzuje się wytrzymałością oraz spełnia najwyższe standardy techniczne i estetyczne jakości, różnorodności wykończeń, wytrzymałości, trwałości i łatwości montażu.

Biorąc pod uwagę trendy i najnowsze osiągnięcia techniczne, dążymy do inspirowania i zachwycania naszych klientów. Zapraszamy do odkrycia naszych podłóg winylowych i laminowanych z wzorami naturalnego kamienia lub drewna w salonach, sypialniach, korytarzach, kuchniach i biurach domowych. Autentyczny efekt można natomiast podziwiać w parkietach. Niezależnie od podjętej decyzji, firma BerryAlloc® ma w swojej ofercie piękne podłogi do każdego wnętrza.

Dążymy także do zmniejszenia wpływu działalności na środowisko i do zrównoważonego wzrostu naszej firmy.

Zdrowe relacje z klientami są kluczowym elementem dążeń do zwiększenia wytrzymałości produktów i usług. Dlatego też ciągle inwestujemy w podnoszenie jakości produktów. Nasz zespół produkcyjny w Belgii obejmuje doświadczonych, zaangażowanych pracowników, dzięki którym podłogi wyróżniają się na tle konkurencji.

O Beaulieu International Group
Beaulieu International Group (B.I.G.) jest swiatowym specjalista w dziedzinie surowców chemicznych (polimerów), pólproduktów technicznych (przedzy, wlókien, tkanin technicznych i arkuszy technicznych) oraz jest liderem w szerokim zakresie róznorodnych wykladzin podlogowych przeznaczonych na rynek mieszkaniowy i komercyjny (rolki i deski winylowe, laminaty, parkiety, dywany, filc iglowany, sztuczna trawa i maty), jak równiez tkanin obiciowych.

Mająca siedzibę w Belgii Grupa B.I.G. zatrudnia prawie 5000 osób w 29 zakładach oraz w 20 biurach sprzedaży i dystrybucji. Grupa jest w istotny sposób obecna w 17 krajach w całej Eurazji, obu Amerykach i Oceanii. W 2019 r. Grupa osiągnęła obroty w wysokości 2 mld EUR i obsługuje klientów w 140 krajach. Grupa B.I.G. powstała jako rodzinna firma i jest wierna swoim korzeniom — w centrum swojej działalności stawia zrównoważony rozwój, innowacyjność i troskę o swoich pracowników.

© Venidesign | Wykonanie adjoy.pl